Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Promise of Blood

The Powder Mage Trilogy 1

An epic fantasy debut, which will appeal to fans of George R.R. Martin and Brent Weeks. The first book in a new series, it's set in an imaginative world reminiscent of Revolution-era France
Zet op boekenlijstje
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
14,95
 11,99
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
14,95
 11,99

1 - 2 Weken

Beoordeling lezers

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een fantastisch boekenpakket met 3 titels uit de Bestseller top 100.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Brian McClellan
  • Uitgeverij : Orbit
  • ISBN : 9780356502007
  • Taal : Engels
  • Uitvoering : Paperback (ENG)
  • Aantal pagina's : 545
  • Verschijningsdatum : 01-01-2014
  • Afmetingen : 197 x 128 x 37 mm.
  • Gewicht : 418 gr.