Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Memento

Memento van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Officier van justie Jana duikt in de zaak en dat brengt bij haar gruwelijke herinneringen aan haar eigen verleden boven. Wat gaat er schuil achter de nu zo sterke Jana? En is zij eigenlijk wel te vertrouwen? Memento was direct na verschijnen een grote hit in Zweden.
4,99 
9,99  
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
4,99  
9,99  
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
Bestel dit eBook
In boekenlijstje

Direct downloaden

Lees een stuk uit

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

4 sterren - Met afgewogen, klare zinnen sleurt Schepp de lezer meteen het verhaal in.

Bookalikes

Deze boeken lijken qua stijl, genre of inhoud op Memento. Check het zelf en als je het boek uit hebt: laat ons vooral weten wat je ervan vond. Via een beoordeling bijvoorbeeld.

  1. Gezichtsverlies-Marc Josten, Rob Smits
  2. Chaos-Patricia Cornwell
  3. Nachtvlinder-Carina van Leeuwen
Thrillers over de officier van justitie
Meer uit deze serie
Meer van deze auteur
  • Auteur(s) : Emelie Schepp
  • Uitgeverij : De Fontein Romans & Spanning
  • Vertaler(s) : Corry van Bree
  • ISBN : 9789026136443
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 285
  • Verschijningsdatum : 06-11-2015
  • Tags : 20151106
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 595 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld
  • Serie : Jana Berzelius
  • Seriedeel : 1