Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Tijgers in rood weer

Een uitmuntend literair debuut voor de liefhebbers van Mad Men en The Great Gatsby

Nick en haar nicht Helena groeien samen op met de zwoele zomerhitte, de zongebleekte dokken en feestjes vol gin en jazz van het prachtige Tiger House op Martha’s Vinyard. Het zijn de nadagen van de Tweede Wereldoorlog en de wereld ligt aan hun voeten. Helena staat op het punt Martha’s Vinyard te verruilen voor het glamoureuze Hollywood en een kersvers huwelijk. Nick reist haar jonge echtgenoot Hughes tegemoet, die terugkeert van het front.

Begin zestiger jaren gaan Nick en Helena terug naar Tiger House, met hun kinderen Daisy en Ed. Samen proberen ze dat gevoel van grenzeloze mogelijkheden terug te halen – en de teleurstelling over het verloop van hun levens te verdoven. Een schokkende ontdekking brengt echter een aantal duistere geheimen aan het licht die de familie voor altijd zullen ontwrichten.

8,00Vriendenprijs
10,00 Normale prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
10,00 Normale prijs
8,00 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Lees een stuk uit

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Liza Klaussmann
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Maaike Bijnsdorp, Lucia Schaap
  • ISBN : 9789000330270
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 416
  • Verschijningsdatum : 05-11-2013
  • Tags : 20131105
  • Afmetingen : 215 x 140 x 34 mm.
  • Gewicht : 520 gr.