Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

The Sinner

The )Sunday Times( bestseller now in paperback. From the author of )The Surgeon( and )The Apprentice( comes a chilling new crime novel of suspense, featuring Boston medical examiner, Dr. Maura Isles, on the deadly trail of an anonymous madman who's committed an unholy crime. Will appeal to fans of P. Cornwell, Kathy Reichs and Mo Hayder.
Zet op boekenlijstje
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
8,95
 7,99
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
8,95
 7,99

Tijdelijk niet voorradig

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 11,00.

Bekijk aanbieders

Beoordeling lezers

  • 5 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een fantastisch boekenpakket met 3 titels uit de Bestseller top 100.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Tess Gerritsen
  • Uitgeverij : Transworld Publ. LTD Uk
  • ISBN : 9780553815023
  • Taal : Engels
  • Uitvoering : Paperback (ENG)
  • Aantal pagina's : 415
  • Verschijningsdatum : 01-01-2004
  • Afmetingen : 180 x 103 x 30 mm.
  • Gewicht : 206 gr.