Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Shtum

de belangrijkste dingen zijn het moeilijkst om te zeggen

Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer. Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld. Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader. 'Grappig en hartverscheurend. Fans van Het Rosie Project en De schok van de val zullen dit boek omarmen.' The Independent 'Een duisterder, droeviger versie van Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht, maar net zo ontroerend.' The Observer
Zet op boekenlijstje
Normale prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
19,99
Vriendenprijs15,99
Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
15,99
Normale prijs19,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 11,55.

Bekijk aanbieders

Lees een stuk uit

Beoordeling lezers

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een fantastisch boekenpakket met 3 titels uit de Bestseller top 100.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Jem Lester
  • Uitgeverij : Luitingh-Sijthoff
  • Vertaler(s) : Jan Mellema
  • ISBN : 9789024573783
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 265
  • Verschijningsdatum : 21-10-2016
  • Afmetingen : 215 x 140 x 30 mm.
  • Gewicht : 468 gr.