Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Onverzameld werk

Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody Allen

Subtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek B.J. Novak de absurditeiten van het moderne leven in deze razendsnelle afwisseling van korte verhalen en komische sketches. In De haas en de schildpad: revanche lezen we hoe de haas in een diepe depressie raakt nadat de schildpad hem heeft verslagen. Hij zoekt en verliest zichzelf in eten, drank, religie, yoga en vrijwilligerswerk en concludeert dat er maar één manier is om over zijn verlies heen te komen: revanche. En in Het dagboek van de man die de kalender uitvond besluit een middeleeuwer dat hij er genoeg van heeft om de dagen aan te duiden als ‘dag na bewolkte dag’: hij maakt een kalender. Op de dag die hij 14 februari noemt krijgt hij ruzie met zijn vriendin.

Met Onverzameld werk schreef B.J. Novak een bundel grillige, ontroerende en geestige verhalen, elk met een frisse, onconventionele blik op de wereld om ons heen.

B.J. Novak (1979) is schrijver, acteur en komiek. Hij is bekend van zijn rol als Ryan in de Amerikaanse versie van The Office, waar hij ook het script voor schreef en afleveringen van regisseerde. Daarnaast was Novak te zien in films als Inglourious Basterds en Knocked Up. De verhalen uit Onverzameld werk vormden de basis van een van Novaks stand-up comedy-shows.

15,99Vriendenprijs
19,99 Vaste prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
19,99 Vaste prijs
15,99 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 13,35.

Bekijk aanbieders

Lees een stuk uit

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!