Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Een nacht met een miljonair

Het zesde en laatste deel van de heerlijke, sexy Miljonairsclub-serie, voor de lezers van Jennifer Probst, Anna Todd en Sylvia Day.

Als visagiste voor wereldsterren weet Kylie heel goed hoe het voelt om overschaduwd te worden. Vooral door haar beroemdste werkgeefster, popster Daphne. Daarom is ze stomverbaasd – en gevleid– als ze op een feestje de aandacht trekt van een razend knappe, onbekende man. Helaas zet Daphne ook al snel haar zinnen op deze aantrekkelijke miljonair, en Kylie kent haar plaats.

Cade kent Daphne al jaren en heeft zich vaak afgevraagd of zij de ware voor hem zou kunnen zijn, ook al schonk ze nooit veel aandacht aan hem. Maar die ene nacht met Kylie heeft alles veranderd. Dus waarom gaat ze hem nu ineens uit de weg? Gelukkig is Cade vastbesloten om te krijgen wat hij wil – en doet hij er alles aan om Kylie duidelijk te maken dat ook zij alles kan krijgen waar ze ooit van droomde..

12,00Vriendenprijs
15,00 Normale prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
15,00 Normale prijs
12,00 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Lees een stuk uit

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

Bookalikes

Deze boeken lijken qua stijl, genre of inhoud op Een nacht met een miljonair. Check het zelf en als je het boek uit hebt: laat ons vooral weten wat je ervan vond. Via een beoordeling bijvoorbeeld.

  1. Overgave 3 - Voor altijd van jou-Maya Banks
  2. Onverwacht-Rebecca Yarros
  3. Harde liefde-Meredith Wild
  • Auteur(s) : Jessica Clare
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Maren Mostert
  • ISBN : 9789022576021
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 336
  • Verschijningsdatum : 17-01-2017
  • Tags : 20170117
  • Serie : Miljonairsclub
  • Seriedeel : 6
  • Afmetingen : 216 x 141 x 31 mm.
  • Gewicht : 497 gr.