Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Mercy Thompson 1 - Onder de maan

'New York Time'-bestsellerauteur Patricia Briggs schreef met 'Onder de maan' het eerste deel in de Mercy Thompson-serie, die onder het nieuwe label URBAN verschijnt. Voor de liefhebbers van 'Buffy The Vampire Slayer', 'Charmed', 'True Blood', 'Once Upon A Time' en de boeken en serie 'Twilight'.

Mercy Thompson wil gewoon een normaal leven leiden, met haar eigen garagebedrijf, haar kat en haar vrienden om haar heen. Maar als je zelf de vorm van een coyote kunt aannemen, je buurman een weerwolf is, en je onder je vrienden ook vampieren en fae kunt rekenen, is 'normaal' soms ver te zoeken.
Dus als een van haar vrienden bedreigd wordt door een groep schimmige figuren die uit lijken te zijn op geweld, steekt Mercy daar een stokje voor - maar de situatie blijkt een stuk explosiever dan ze had gedacht...

'Een fantastisch boek met veel plotwendingen. Ik voelde mee met haar sterke personages en keek meteen uit naar het volgende deel.' Kim Harrison, auteur van de 'Heksen'-serie

'Ik ben dol op deze serie!' Charlaine Harris, auteur van de 'True Blood'-serie
8,00Vriendenprijs
10,00 Vaste prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
10,00 Vaste prijs
8,00 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

2 - 3 Werkdagen

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 11,06.

Bekijk aanbieders

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!