Maak een nieuwe boekenlijst

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Formule voor geluk

Dit boek biedt een concrete aanpak voor het realiseren van (meer) geluk. Het uitgangspunt van de auteur is de mens als homo emotionalis, een 'voelend wezen'. Met een verbluffende scherpzinnigheid deelt Vanroy alle menselijke verlangens en behoeften op in strikt afgebakende categorieën, die de basis vormen voor haar numerologische geluksformule. Daarbij lanceert ze nieuwe begrippen zoals emotioneel DNA, anti-energie en Apatuff, haar persoonlijke benaming voor het Opperwezen. Voor de liefhebbers van The Secret en De Celestijnse Belofte.
12,48
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
12,48
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Alleen tweedehands beschikbaar

Gemiddelde beoordeling

  • 1 sterren

In ... boekenlijsten

Bekijk alle boekenlijsten

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : B.M.A. Vanroy
  • ISBN : 9789002231643
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Hardcover
  • Afmetingen : 314 x 254 x 27 mm.
  • Gewicht : 700 gr.