Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Boek voor mijn dochters

Perfect voor de fans van Jojo Moyes, Marian Keyes en John Green

De naam van je eerste kind. Het gezicht van je geliefde. Je eigen leeftijd. Je adres... Stel dat je herinnering aan al deze doodgewone dagelijkse dingen ineens zou beginnen te vervagen? Hoe ga je dan door het leven? Kun je je kinderen nog grootbrengen? Opnieuw verliefd worden?

Als Claire, moeder van twee dochters, een van drie en een van twintig, haar herinneringenboek begint te schrijven, weet ze al dat dit boek vol aantekeningen, fragmenten en anekdotes over niet al te lange tijd het enige zal zijn dat haar dochters en haar echtgenoot nog van haar hebben. Maar hoe vindt ze de kracht om het verleden te koesteren en vast te houden nu de toekomst als los zand door haar vingers glipt?

De pers over Twintig regels liefde

‘Niet weg te leggen is het ontroerende Twintig regels liefde van Rowan Coleman, die sentimentaliteit vakkundig omzeilt.’ Margriet

‘Ondanks het gegeven dat het onderwerp zwaar en realistisch is, voelt het nergens te zwaar. En het einde is al met al zeer feelgood. Een geweldige roman.’ **** Hebban.nl

‘Ik kan nauwelijks in woorden uitdrukken hoe goed ik dit boek vond. Het maakte me aan het lachen en aan het huilen en ik kon het niet wegleggen.’ Katie Fforde

‘Enorm liefdevol, verpletterend verdrietig, en toch wonderbaarlijk hoopvol. De verrassende twist aan het einde is een plezier om te lezen.’ Richard Madeley, Richard and Judy Book Club

14,00Vriendenprijs
17,50 Normale prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
17,50 Normale prijs
14,00 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Lees een stuk uit

Gemiddelde beoordeling

  • 0 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Rowan Coleman
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Mireille Vroege
  • ISBN : 9789022578650
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 320
  • Verschijningsdatum : 08-11-2016
  • Tags : 20161108
  • Afmetingen : 230 x 149 x 29 mm.
  • Gewicht : 538 gr.