Hart & Ziellijst 2014 Radio 4 - 100 Classical Works 10 CD

• CD

€ 29,99

2 - 3 Werkdagen

Gratis verzending

Bestellen Zet op verlanglijstje

Tracklist

CD 1
  1. 1. St. Mathew Passion, BWV 244: Erbarme Dich - Andrea Marcon (00:00)
  2. 2. Requiem In D Minor, K. 626 - Nuria Rial;Alexander Liebreich (00:00)
  3. 3. Introitus - Requiem - Nuria Rial;Alexander Liebreich (00:00)
  4. 4. Spiegel Im Spiegel (Voor Viool En Piano) - Jürgen Kruse;Benjamin Hudson (00:00)
  5. 5. Stabat Mater - Paola Antonucci;Gustav Kuhn;Mariella Guazzaroni;Donato Di Stefano (00:00)
  6. 6. Stabat Mater - Paola Antonucci;Gustav Kuhn;Mariella Guazzaroni;Donato Di Stefano (00:00)
  7. 7. Requiem In D Minor, Op. 48 - Seiji Ozawa (00:00)
  8. 8. In Paradisum - Seiji Ozawa (00:00)
  9. 9. Messiah, HWV 56 - Eugene Ormandy (00:00)
  10. 10. No. 44. Chorus: Hallelujah (Chorus) - Eileen Farrell;Martha Lipton;William Warfield;The Mormon Tabernacle Choir;Eug (00:00)
  11. 11. Symphony No. 9 In E Minor, Op. 95, B. 178 'From The New World' - Leonard Bernstein;New York Philharmonic Orchestra (00:00)
  12. 12. IV. Allegro Con Fuoco - Leonard Bernstein;New York Philharmonic Orchestra (00:00)
  13. 13. Ein Deutsches Requiem, Op. 45 - New Philharmonia Orchestra (00:00)
  14. 14. I. Selig Sind, Die Da Leid Tragen - New Philharmonia Orchestra (00:00)
  15. 15. The Lark Ascending - Nicholas Cleobury;Pauline Lowbury (00:00)
  16. 16. Vier Letzte Lieder/Four Last Songs - Christoph Eschenbach;Renee Fleming (00:00)
  17. 17. Beim Schlafengehn - Christoph Eschenbach;Renee Fleming (00:00)
CD 1
  1. 1. Canto Ostinato: Part I, Section I - Irene Russo;Fred Oldenburg;Sandra Van Veen;Jeroen Van Veen (00:00)
  2. 2. Psalm 50 (51) À9, Miserere Mei, Deus (Modern Version) - Martin Neary (00:00)
  3. 3. Dido And Aeneas, Z. 626 - Andrew Parrott (00:00)
  4. 4. When I Am Laid In Earth - Andrew Parrott;Emily Van Evera (00:00)
  5. 5. Piano Concerto No. 2 In C Minor, Op. 18 - Kun-Woo Paik (00:00)
  6. 6. Adagio Sostenuto - Kun-Woo Paik (00:00)
  7. 7. Suite No. 5 In C Minor, BWV 1011 - Anner Bylsma (00:00)
  8. 8. IV. Sarabande - Anner Bylsma (00:00)
  9. 9. Trois Gymnopédie - Daniel Varsano (00:00)
  10. 10. Troisième Gymnopédie: Lent Et Grave - Daniel Varsano (00:00)
  11. 11. Peer Gynt, Op. 23: Morning Mood - Esa-Pekka Salonen (00:00)
  12. 12. Vespro Della Beata Vergine - Cantus Cölln (00:00)
  13. 13. Pulchra Es - Various Artists (00:00)
  14. 14. Trois Gnossiennes - Daniel Varsano (00:00)
  15. 15. Première Gnossienne - Lent - Daniel Varsano (00:00)
  16. 16. Symphony No. 2 In C Minor 'Resurrection' - Leonard Bernstein (00:00)
  17. 17. Langsam. Misterioso - Leonard Bernstein (00:00)
  18. 18. Brandenburg Concerto No. 3 In G Major, BWV 1048 - La Petite Bande;Sigiswald Kuijken (00:00)
  19. 19. I. Allegro - Adagio - Various Artists (00:00)
  20. 20. Winterreise, D911: Der Wegweiser - Jonas Kaufmann (00:00)
CD 1
  1. 1. The Four Seasons - Anthony Marwood (00:00)
  2. 2. 'Spring' (Concerto In E Op.8 No.1) - Anthony Marwood (00:00)
  3. 3. Allegro - Anthony Marwood (00:00)
  4. 4. Goldberg Variations, BWV 988 - Martin Stadtfeld (00:00)
  5. 5. Aria - Martin Stadtfeld (00:00)
  6. 6. Le Sacre Du Printemps (The Rite Of Spring) - Igor Stravinsky;Columbia Symphony Orchestra (00:00)
  7. 7. Sacrificial Dance (The Chosen Victim) - Igor Stravinsky;Columbia Symphony Orchestra (00:00)
  8. 8. Symphony No. 5 In C-Sharp Minor - Lorin Maazel;Vienna Philharmonic Orchestra (00:00)
  9. 9. Part Three, Movement IV: Adagietto. Sehr Langsam - Lorin Maazel;Vienna Philharmonic Orchestra (00:00)
  10. 10. 'Et Resurrexit' From Mass In B Minor, BWV 232 - Carlo Maria Giulini (00:00)
  11. 11. Nocturne No. 8 In D- Flat Major, Op. 27/2 - Ricardo Castro (00:00)
  12. 12. Carmina Burana - Seiji Ozawa (00:00)
  13. 13. O Fortuna - Seiji Ozawa (00:00)
  14. 14. Concerto For Clarinet And Orchestra In A Major, K. 622 (Version For Basset Clari - Sir Colin Davis (00:00)
  15. 15. II. Adagio - Sir Colin Davis;Karl-Heinz Steffens (00:00)
  16. 16. Symphony No. 9 In D Minor, Op. 125 'Choral' - George Szell;The Cleveland Orchestra;Adele Addison;Donald Bell;Jane Hobson;Ri (00:00)
  17. 17. Presto - Recitativo: O Freunde, Nicht Diese Tone! (Final Chorus On Schiller's 'o - George Szell;The Cleveland Orchestra;Adele Addison;Donald Bell;Jane Hobson;Ri (00:00)
  18. 18. String Quintet D.956 (Op. 163) In C - Guarneri Quartet (00:00)
  19. 19. Adagio - Guarneri Quartet (00:00)
CD 1
  1. 1. Enigma Variations - The London Philharmonic Orchestra (00:00)
  2. 2. Nimrod - The London Philharmonic Orchestra (00:00)
  3. 3. Symphony No. 6 In F Major, Op. 68, 'Pastorale' - Günter Wand (00:00)
  4. 4. Andante Molto Moto (Scene By The Brook) - Günter Wand (00:00)
  5. 5. Cantique De Jean Racine (1885) - Ralf Otto (00:00)
  6. 6. String Quartet No. 14, D810 In D Minor ('der Tod Und Das Mädchen/Death And The M - Tokyo String Quartet;Peter Oundjian;Kikuei Ikeda;Kazuhide Isomura;Sadao Harad (00:00)
  7. 7. Andante Con Moto - Tokyo String Quartet;Peter Oundjian;Kikuei Ikeda;Kazuhide Isomura;Sadao Harad (00:00)
  8. 8. Der Hölle Rache (Aria) From Die Zauberflöte, K. 620 - James Levine;Zdislawa Donat;Wiener Philharmoniker (00:00)
  9. 9. Adagio For Strings, Op. 11 - Charles Munch (00:00)
  10. 10. Cantata BWV 140 'Wachet Auf, Ruft Uns Die Stimme' - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  11. 11. I. Coro: Wachet Auf, Ruft Uns Die Stimme - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  12. 12. Rhapsody In Blue - Michael Tilson Thomas;George Gershwin (00:00)
CD 1
  1. 1. Pictures At An Exhibition - Carlo Maria Giulini (00:00)
  2. 2. Promenade. Moderato Non Tanto, Pesamente - Carlo Maria Giulini (00:00)
  3. 3. III. Tuileries (Children's Dispute After Game). Allegretto Non Troppo, Capriccio - Carlo Maria Giulini (00:00)
  4. 4. Piano Concerto No. 5, Opus 73 'Emperor' In E-Flat Major - Emanuel Ax;André Previn (00:00)
  5. 5. Adagio Un Poco Mosso - Emanuel Ax;André Previn (00:00)
  6. 6. Bist Du Bei Mir, BWV 508 (Arie) - Nuria Rial (00:00)
  7. 7. Canon In D Major - Raymond Leppard;English Chamber Orchestra (00:00)
  8. 8. Kol Nidrei, Op. 47 - Yuri Bashmet (00:00)
  9. 9. First Movement (Adagio Sostenuto) From Sonata No. 14 For Piano In C-Sharp Minor, - Philippe Entremont (00:00)
  10. 10. Boléro - Pierre Boulez (00:00)
  11. 11. Metamorphosis - Philip Glass (00:00)
  12. 12. Metamorphosis Five - Philip Glass (00:00)
  13. 13. Symphony No. 4 In G Major - Lorin Maazel;Vienna Philharmonic Orchestra;Kathleen Battle (00:00)
  14. 14. IV. Sehr Behaglich. 'Wir Geniessen Die Himmlischen Freuden' - Lorin Maazel;Vienna Philharmonic Orchestra;Kathleen Battle (00:00)
  15. 15. Concerto For Violin And Orchestra In D Major, Op. 61 - Joshua Bell (00:00)
  16. 16. II. Larghetto - Joshua Bell;Sir Roger Norrington;Camerata Salzburg (00:00)
CD 1
  1. 1. Ave, Verum Corpus, K. 618 - The Choir Of Trinity College, Cambridge (00:00)
  2. 2. Petite Messe Solennelle - Regula Mühlemann;Anke Vondung;Eric Cutler;Michael Volle;Chor Des Bayerischen (00:00)
  3. 3. XVI. Agnus Dei - Anke Vondung;Chor Des Bayerischen Rundfunks;Tal & Groethuysen (00:00)
  4. 4. The Carnival Of The Animals: The Swan - Joshua Bell (00:00)
  5. 5. Vespers, Op. 37: II. Blessed Is The Man - Finnish National Opera Chorus (00:00)
  6. 6. Violin Concerto No. 1 In G Minor, Op. 26 - Frank Peter Zimmermann;Paavo Berglund (00:00)
  7. 7. III. Finale: Allegro Energico - Frank Peter Zimmermann;Paavo Berglund (00:00)
  8. 8. Requiem - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  9. 9. No. 1 Requiem (E Kyrie) - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  10. 10. Requiem Aeternam - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  11. 11. Weihnachtsoratorium, BWV 248 - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  12. 12. Kantate Nr. 2 (Am Zweiten Weihnachtsfeiertage) - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  13. 13. 15. Aria (Tenor): Frohe Hirten, Eilt, Ach Eilet - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  14. 14. Don Giovanni, K. 527 - Lorin Maazel (00:00)
  15. 15. Là Ci Darem La Mano - Lorin Maazel (00:00)
  16. 16. Funeral Music On The Death Of Queen Mary - Thomas Hengelbrock (00:00)
  17. 17. No. 4 In The Midst Of Life (Anthem) - Thomas Hengelbrock (00:00)
  18. 18. West Side Story (Original Motion Picture Soundtrack) - West Side Story (Original Motion Picture Soundtrack) (00:00)
  19. 19. Overture - West Side Story Orchestra (00:00)
  20. 20. Concerto No. 3 In D Minor For Piano & Orchestra, Op. 30 - James Levine;Berlin Philharmonic Orchestra;Arcadi Volodos (00:00)
  21. 21. I. Allegro Ma Non Tanto - James Levine;Berlin Philharmonic Orchestra;Arcadi Volodos (00:00)
  22. 22. Kindertotenlieder - Leonard Bernstein;Janet Baker;Israel Philharmonic Orchestra (00:00)
  23. 23. I. Nun Will Die Sonn' So Hell Aufgehn! - Leonard Bernstein;Janet Baker;Israel Philharmonic Orchestra (00:00)
  24. 24. Les Indes Galantes - Collegium Aureum (00:00)
  25. 25. Danse Du Calumet De La Paix - Collegium Aureum (00:00)
CD 1
  1. 1. Schlummert Ein, Ihr Matten Augen From Cantata No. 82 'Ich Habe Genug' - Andrea Marcon (00:00)
  2. 2. Cello Concerto In E Minor, Op. 85 - Sol Gabetta (00:00)
  3. 3. III. Adagio - Sol Gabetta (00:00)
  4. 4. The Ride Of The Valkyries From Act III Of 'Die Walküre' - George Szell (00:00)
  5. 5. Danse Macabre, Op. 40 (Instrumental) - Leonard Bernstein (00:00)
  6. 6. Symphony No. 3, Op. 36 (1976) 'Symphony Of Sorrowful Songs' - John Axelrod (00:00)
  7. 7. III. Lento - Cantabile Semplice - John Axelrod (00:00)
  8. 8. Concerto In B Minor For Cello And Orchestra, Op. 104 - Yo-Yo Ma;New York Philharmonic Orchestra;Kurt Masur (00:00)
  9. 9. III. Finale. Allegro Moderato - Yo-Yo Ma;New York Philharmonic Orchestra;Kurt Masur (00:00)
  10. 10. Die Schöpfung (The Creation), H. 21/2 - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  11. 11. Part I - Various Artists (00:00)
  12. 12. Die Himmel Erzählen Die Ehre Gottes... Dem Kommenden Tage Sagt Es Der Tag - Nikolaus Harnoncourt (00:00)
  13. 13. Symphony No. 7 In A Major, Op. 92 - Joshua Bell;Academy Of St Martin In The Fields (00:00)
  14. 14. II. Allegretto - Joshua Bell;Academy Of St Martin In The Fields (00:00)
  15. 15. Isolde's Liebestod From Tristan Und Isolde - Jane Eaglen (00:00)
CD 1
  1. 1. Piano Concerto In G - Alicia De Larrocha (00:00)
  2. 2. Adagio Assai - Various Artists (00:00)
  3. 3. The Nutcracker, Op. 71 - Eugene Ormandy (00:00)
  4. 4. II. Danses Characteristiques: A) Marche: Tempo Di Marcia Viva - The Philadelphia Orchestra (00:00)
  5. 5. Serenade For Winds No. 10 In B-Flat Major, K. 361/370A 'Gran Partita' - Sir Colin Davis (00:00)
  6. 6. III. Adagio - Various Artists (00:00)
  7. 7. Violin Concerto In D Major, Op. 35 - Ray Chen (00:00)
  8. 8. Canzonetta: Andante - Ray Chen (00:00)
  9. 9. Erlkönig, D. 328: Wer Reitet So Spät - Thomas Quasthoff (00:00)
  10. 10. Piano Concerto No. 1 In E Minor, Op. 11 - Sir Charles Mackerras;Emanuel Ax;Orchestra Of The Age Of Enlightenment;Cather (00:00)
  11. 11. II. Romanze - Larghetto - Sir Charles Mackerras;Emanuel Ax;Orchestra Of The Age Of Enlightenment;Cather (00:00)
  12. 12. Water Music: Suite No.1 In F Major For Orchestra, HWV 348 - New York Philharmonic Orchestra;Pierre Boulez (00:00)
  13. 13. VII. Air - New York Philharmonic Orchestra;Pierre Boulez (00:00)
  14. 14. Symphony No. 6 In B Minor, Op. 74 'Pathetique' - The Georgian Festival Orchestra;Jahni Mardjani (00:00)
  15. 15. IV. Finale. Adagio Lamentoso - Andante - The Georgian Festival Orchestra;Jahni Mardjani (00:00)
  16. 16. Nisi Dominus, RV 803 - Musica Fiata (00:00)
  17. 17. Nisi Dominus: Allegro - Musica Fiata (00:00)
  18. 18. Prelude To The Afternoon Of A Faun - Daniele Gatti (00:00)
  19. 19. Concierto De Aranjuez - Julian Bream (00:00)
  20. 20. II. Adagio - Julian Bream (00:00)
CD 1
  1. 1. Impromptus, Op. 90, D. 899 - Simone Dinnerstein (00:00)
  2. 2. Impromptu No. 4 In A-Flat Major - Simone Dinnerstein (00:00)
  3. 3. Má Vlast (My Fatherland) - Cycle Of Symphonic Poems - Israel Philharmonic Orchestra;Zubin Mehta (00:00)
  4. 4. II. Vltava (The Moldau) - Israel Philharmonic Orchestra;Zubin Mehta (00:00)
  5. 5. Finlandia, Op. 26 - Lorin Maazel;Pittsburgh Symphony Orchestra (00:00)
  6. 6. Piano Concerto No. 1 In B Flat Minor, Op. 23 - Yefim Bronfman;Mariss Jansons (00:00)
  7. 7. Allegro Non Tropppo E Molto Maestoso - Allegro Con Spirito - Yefim Bronfman;Mariss Jansons (00:00)
  8. 8. Johannespassion, BWV 245 - Enoch Zu Guttenberg (00:00)
  9. 9. Ich Folge Dir Gleichfalls Mit Freudigen Schritten - Various Artists (00:00)
  10. 10. Symphonie Fantastique, Op. 14 (Épisode De La Vie D'Un Artiste) - Leonard Bernstein;New York Philharmonic Orchestra (00:00)
  11. 11. IV. Marche Au Supplice - Leonard Bernstein;New York Philharmonic Orchestra (00:00)
  12. 12. Violin Concerto In E Minor, Op. 64 - Ray Chen (00:00)
  13. 13. Allegro Molto Appassionato - Ray Chen (00:00)
CD 1
  1. 1. Symphony No. 3 In C Minor, Op. 78 'Organ' - E. Power Biggs;Eugene Ormandy (00:00)
  2. 2. Maestoso - E. Power Biggs;Eugene Ormandy (00:00)
  3. 3. Allegro - E. Power Biggs;Eugene Ormandy (00:00)
  4. 4. Swan Lake, Op. 20 - Eugene Ormandy (00:00)
  5. 5. Act II: Scène - Eugene Ormandy;The Philadelphia Orchestra (00:00)
  6. 6. La Mer - Daniele Gatti (00:00)
  7. 7. De L'Aube À Midi Sur La Mer - Daniele Gatti (00:00)
  8. 8. Symphony No. 5 In D Minor, Op. 47 - Leonard Bernstein (00:00)
  9. 9. I. Moderato - Leonard Bernstein (00:00)
  10. 10. Mass, K. 317 In C 'Coronation Mass' - Claus Peter Flor (00:00)
  11. 11. Gloria - Various Artists (00:00)
  12. 12. Nabucco - Robert Shaw;Renato Cellini (00:00)
  13. 13. Va, Pensiero, Sull'ali Dorate (Chorus Of The Hebrew Slaves) - Robert Shaw;Renato Cellini (00:00)
  14. 14. Concerto No. 21 In C Major, K. 467 - Sir Colin Davis;Alicia De Larrocha (00:00)
  15. 15. Andante - Sir Colin Davis;Alicia De Larrocha (00:00)
  16. 16. Psalm No. 42 Op. 42 'Wie Der Hirsch Schreit' - Andreas Hantke (00:00)
  17. 17. Choir 'Wie Der Hirsch Schreit Nach Frischem Wasser' - Various Artists (00:00)
  18. 18. Flow My Tears - Dorothee Mields (00:00)
  19. 19. Stabat Mater RV 621 - Natalia Dazko (00:00)
  20. 20. Stabat Mater - Natalia Dazko (00:00)

Er zijn nog geen reviews voor dit product

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Details:

EAN0888750274427
TaalNederlands
Aantal delen10
UitvoeringCD
Verschijningsdatum
Afmetingen133 x 130 x 30 mm.
Gewicht286 gr.  

Recent bekeken producten