Albanian Village Music 1930

• CD

€ 17,99

Tijdelijk niet voorradig We wachten op nieuwe voorraad van onze leverancier, er is nog geen precieze leverdatum bekend.

Reserveer Zet op verlanglijstje

Tracklist

 1. 1. Ali Pashe Tepelena - Kola, Mati & Vjerdha, Shoqnija (03:16)
 2. 2. Hunde E Bukur - Shoket, Selim Efendu Me (03:15)
 3. 3. Mu Ne Bace Tande Njezet - Qerine, Zonja (03:10)
 4. 4. As Aman Or Syri I Zi! - Shoket, Jonuzi Islam Me (03:08)
 5. 5. Dyzet Kollonata Bera - Pendavini, Risto & Bulgareci, Rafail (03:13)
 6. 6. Valle Berace - Shoket, Jonuzi Me (03:09)
 7. 7. Me Pike O Bandill Me Pike - Qerine, Zonja (03:09)
 8. 8. Karajfili Kuq Si Gjaku - Bushati, Pjeter & Vjerdha, Shoqnija (03:14)
 9. 9. Nje Lule E Bukur Dolli Nga Xheneti - Pendavini, Risto & Bulgareci, Rafail (03:16)
 10. 10. Vome Kaba - Shoket, Jonuzi Me (03:13)
 11. 11. Zogie Ku Me Qenke Ritur - Qerine, Zonja & Shoket, Llaqi Me (03:16)
 12. 12. Mos Me Kjani More Shoke - Kola, Mati (03:12)
 13. 13. Edhe Guret E Sokakut Per Ty Bejne Shiqae - Shocket, Llaqi Me (03:14)
 14. 14. Havazi I Dy Motrave - Llautte, Llaqi Me (03:13)
 15. 15. Zgjate, Zgjate Doren - Pendavini, Risto & Bulgareci, Rafail (03:13)
 16. 16. E Qjare E Selim Laze Permetit - Shoket, Jonuzi Me (03:11)
 17. 17. Vikturi Tu Befete Neneja - Shoket, Jonuzi Me (03:07)
 18. 18. Kenge E Dhimitraqit - Shocket, Zonja Qerine Dhe Rizaj Me (03:13)
 19. 19. Elif Allah - Bushati, Nush & Vjerdha, Shoqnija (03:19)
 20. 20. Rezonet Bilbili Nga Mali - Pendavini, Risto & Bulgareci, Rafail (03:07)

Details:

EAN0008637504021
UitvoeringCD
Speelduur10417
PlatenmaatschappijHeritage
Verschijningsdatum
Afmetingen141 x 124 x 10 mm.
Gewicht100 gr.  

Recent bekeken producten