Van mij alleen

Van Karen Rose verkocht u inmiddels ruim 60.000 boeken!

Voor de lezers van Val McDermid en Tess Gerritsen

Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens het volgende slachtoffer zou kunnen zijn. En die angst lijkt gegrond...
15,19Vriendenprijs
18,99 Vaste prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
18,99 Vaste prijs
15,19 Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Tijdelijk niet voorradig

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 15,10.

Bekijk aanbieders

Gemiddelde beoordeling

  • 5 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Karen Rose
  • Uitgeverij : De Fontein Romans & Spanning
  • ISBN : 9789026133374
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 512
  • Verschijningsdatum : 17-09-2013
  • Afmetingen : 229 x 150 x 42 mm.
  • Gewicht : 777 gr.