Formule voor geluk

B.M.A. Vanroy • Hardcover eci.nl lezers

Vanaf € 12,48

Alleen tweedehands beschikbaar

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Dit boek biedt een concrete aanpak voor het realiseren van (meer) geluk. Het uitgangspunt van de auteur is de mens als homo emotionalis, een 'voelend wezen'. Met een verbluffende scherpzinnigheid deelt Vanroy alle menselijke verlangens en behoeften op in strikt afgebakende categorieën, die de basis vormen voor haar numerologische geluksformule. Daarbij lanceert ze nieuwe begrippen zoals emotioneel DNA, anti-energie en Apatuff, haar persoonlijke benaming voor het Opperwezen. Voor de liefhebbers van The Secret en De Celestijnse Belofte.

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Details:

Auteur(s)B.M.A. Vanroy
ISBN9789002231643
TaalNederlands
UitvoeringHardcover
Afmetingen314 x 254 x 27 mm.
Gewicht700 gr.

Recent bekeken producten