De trage wals van de schildpadden

Dit boek is een werveling van leven… Een brandende zoen van die ene die je niet moet zoenen. Twee armen die kunnen omhelzen of doden. Een man, verontrustend maar zo charmant. Een vrouw die beeft en vurig hoopt… Een man die o zo listig liegt. Een vrouw die denkt de dans te leiden, maar aan het kortste eind trekt. Tieners die wijzer zijn dan volwassenen… Een man die komt spoken. Een vader, hoog in de sterrenhemel, die in het oor van zijn dochter fluistert… Een hond, zo lelijk dat je er in een boog omheen loopt. Personages die koppig doorzetten, als eigenwijze schildpadjes die langzaam, langzaam leren dansen in een al te snelle, al te gewelddadige wereld… Voor de liefhebbers van Santa Montefiore en Tatiana de Rosnay
19,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.
19,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe. Lees meer.

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

2de-
hands

Ook als tweedehands beschikbaar vanaf 17,07.

Bekijk aanbieders

Gemiddelde beoordeling

  • 5 sterren

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde van €50.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

  • Auteur(s) : Kathérine Pancol
  • Uitgeverij : Manteau
  • ISBN : 9789022326244
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Verschijningsdatum : 15-01-2012
  • Serie : Pancol trilogie
  • Seriedeel : 2
  • Afmetingen : 231 x 151 x 59 mm.
  • Gewicht : 1018 gr.