De trage wals van de schildpadden

Katherine Pancol • Paperback eci.nl lezers

€ 19,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Bestellen

De trage wals van de schildpadden is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

Dit boek is een werveling van leven… Een brandende zoen van die ene die je niet moet zoenen. Twee armen die kunnen omhelzen of doden. Een man, verontrustend maar zo charmant. Een vrouw die beeft en vurig hoopt… Een man die o zo listig liegt. Een vrouw die denkt de dans te leiden, maar aan het kortste eind trekt. Tieners die wijzer zijn dan volwassenen… Een man die komt spoken. Een vader, hoog in de sterrenhemel, die in het oor van zijn dochter fluistert… Een hond, zo lelijk dat je er in een boog omheen loopt. Personages die koppig doorzetten, als eigenwijze schildpadjes die langzaam, langzaam leren dansen in een al te snelle, al te gewelddadige wereld… Voor de liefhebbers van Santa Montefiore en Tatiana de Rosnay

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Details:

Auteur(s)Katherine Pancol
UitgeverijManteau
ISBN9789022326244
TaalNederlands
UitvoeringPaperback
Verschijningsdatum
SeriePancol trilogie
Afmetingen231 x 151 x 59 mm.
Gewicht1018 gr.  

Recent bekeken producten