De erfenis van de Tempeliers

Steve Berry • Paperback

eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€8,00

Overal elders € 10,00

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

De laatste bestelling was 1 dag geleden.
Bestellen

De erfenis van de Tempeliers is ook verkrijgbaar als:

Zet op verlanglijstje

Korte inhoud

'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt.

Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.

Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.

Er zijn nog geen reviews voor dit boek

Schrijf een review en maak kans op € 50

Schrijf een review

Boekenadvies op maat

eci adviseert op basis van inhoud, genre en stijl

Enthousiast over dit boek?

Dan raken deze boeken je ook

Of zoek je andere…

  • historische romans over zoektochten
  • geschiedkundige spanning

Details:

Auteur(s)Steve Berry
UitgeverijDe Fontein Romans & Spanning
Vertaler(s)Hugo Kuipers
ISBN9789026139222
TaalNederlands
UitvoeringPaperback
Aantal pagina's496
Verschijningsdatum
SerieCotton Malone
Afmetingen200 x 123 x 38 mm.
Gewicht452 gr.  

Recent bekeken producten