Patty Harpenau

Patty Harpenau is trainer, coach en voedingsdeskundige. Eerder publiceerde zij bij Kosmos boeken over meditatie en nut en noodzaak van een spirituele levenshouding. Met haar bestseller Ken je eigen hoofdmenu werd zij een steun en toeverlaat voor talloze vrouwen en mannen die zoeken naar balans in hun leven en gezondheid. De afslankclub is haar nieuwste multimediale project.

Patty Harpenau (11 titels)


De Verhalenvrouw

Paperback  •  Patty Harpenau   

Elk mens leeft een levensecht verhaal. En weet je wat zo verwonderlijk is? Een verhalenlijn we...


€ 19,95

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Een muts voor een muts

Hardcover  •  Marjolein Hurkmans, Patty Harpenau   

Maak een muts voor vrouwen die hun haar zijn verloren door kanker. Een gigantisch succes!

Het idee voor dit boek vol kleurige mutsen kwam tot stand toen Patty Harpenau, bekend als coach op het gebied van levenskunst, spirualiteit en voeding werd geïnterviewd door journaliste Marjolein Hurkmans voor een pagina in Vrouw. Patty vertelde over een project dat ze gestart was via Facebook: mutsen maken voor vro...Lees verder

Aangeraden door Peggy Weijergang


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 14,36

Overal elders € 17,95

Tijdelijk niet voorradig We wachten op nieuwe voorraad van onze leverancier, er is nog geen precieze leverdatum bekend.

De afslankguru

eBook  •  Patty Harpenau   

Een humoristische mix van Eten, bidden en beminnen en gelukkig leven De lifestylegids die alle...


€ 7,99

Direct downloaden

Hemel op aarde

eBook  •  Patty Harpenau   

'Hemel op Aarde' is een roman voor de liefhebbers van Paulo Coelho en Isabel Allende. Anna Ben...


€ 9,95

Direct downloaden

Benjamins Boom

eBook  •  Patty Harpenau   

Benjamins Boom is een legende over het leven, de aarde, de hemel en de adem daartussenin. Een ...


€ 9,99

Direct downloaden

The secret Succes en geluk

Tweedehands  •  Patty Harpenau   


Vanaf € 10,53

Alleen tweedehands beschikbaar

Feel Good Food

Paperback  •  Patty Harpenau   


Vanaf € 12,65

Alleen tweedehands beschikbaar

Een wereld van wonderen

Hardcover  •  Patty Harpenau  


Vanaf € 15,25

Alleen tweedehands beschikbaar

Het geheim van The Secret

Paperback  •  Patty Harpenau  

The secret is het grootste spirituele succes van deze eeuw. Het heeft het leven veranderd van ...


Vanaf € 5,99

Alleen tweedehands beschikbaar

De afslankclub

Hardcover  •  Patty Harpenau   

De afslankclub is niet het zoveelste dieet! Deze methode is erop gericht om je te leren de coa...


Vanaf € 17,19

Alleen tweedehands beschikbaar

Superfood

Tweedehands  •  Patty Harpenau   


Vanaf € 8,96

Alleen tweedehands beschikbaar