Lori Nelson Spielman

Lori Nelson Spielman (6 titels)


Vergeef me

Paperback  •  Lori Nelson Spielman   

Het hele land is in de ban van een kettingbrief met ‘vergevingsstenen’: één steen om te vergev...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 12,25

Overal elders € 17,50

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Een bijzonder jaar

Hardcover  •  Lori Nelson Spielman   

Inspirerend verhaal over hoe je leven een onverwachte wending kan nemen. Goed geschreven, leest lekker weg.

Nadat Brett’s moeder veel te vroeg is overleden, breekt er een spannende tijd aan voor Brett. In tegenstelling tot haar verwachting erft ze niet haar moeders cosmeticabedrijf, maar krijgt ze een brief van haar overleden moeder. Daarin herinnert ze Brett aan een lijst met levensdoelen die ze zelf heeft opgesteld toen...Lees verder

Aangeraden door de eci redactie
In rubriek


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 14,00

Overal elders € 17,50

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Een bijzonder jaar

Paperback  •  Lori Nelson Spielman   

Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en J...


€ 10,00

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 05-04-2017

Vergeef me

eBook  •  Lori Nelson Spielman   

Het hele land is in de ban van een kettingbrief met ‘vergevingsstenen’: één steen om te vergev...


€ 12,99

Direct downloaden

Sweet Forgiveness

Hardcover (ENG)  •  Lori Nelson Spielman   


€ 36,99

€ 28,99

Je bespaart 22%

2 - 4 Weken

Een bijzonder jaar

eBook  •  Lori Nelson Spielman   

Inspirerend verhaal over hoe je leven een onverwachte wending kan nemen. Goed geschreven, leest lekker weg.

Nadat Brett’s moeder veel te vroeg is overleden, breekt er een spannende tijd aan voor Brett. In tegenstelling tot haar verwachting erft ze niet haar moeders cosmeticabedrijf, maar krijgt ze een brief van haar overleden moeder. Daarin herinnert ze Brett aan een lijst met levensdoelen die ze zelf heeft opgesteld toen...Lees verder

Aangeraden door de eci redactie
In rubriek


€ 12,99

Direct downloaden