Julie Cohen

Julie Cohen (7 titels)


De stunt van haar leven - Zomerlezen 2017

Paperback  •  Julie Cohen   

‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty...


€ 7,99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 18-04-2017

Zij, jij en ik

Paperback  •  Julie Cohen   

Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Li...


€ 19,99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 18-04-2017

After the Fall

Paperback (ENG)  •  Julie Cohen   


€ 17,95

€ 14,99

Je bespaart 16%

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 02-05-2017

Kans kunde en geluk

Paperback  •  Julie Cohen   

Voor vele mensen in het leven één lange "gok" en zij vertrouwen steeds met e...


€ 14,99

Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, volgende dag in huis

De stunt van haar leven

Paperback  •  Julie Cohen  

Liza neemt de plaats in van haar verdwenen eeneiige tweelingzus Lee en probeert haar ondertuss...


Vanaf € 8,03

Alleen tweedehands beschikbaar

Girl from Mars

Tweedehands (ENG)  •  Julie Cohen   


Vanaf € 10,56

Alleen tweedehands beschikbaar

Zij, jij en ik

eBook  •  Julie Cohen   

Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Li...


€ 9,99

Leverbaar vanaf 04-04-2017