Jennifer Weiner

Jennifer Weiner (1970) studeerde Engelse literatuur op Princeton University. Ze is de auteur van Goed in bed (2001), In haar schoenen (2003), dat is verfilmd met Cameron Diaz in de hoofdrol, Lichte aardschokken (2004) en Alleen naar bed (2006). De rechten van haar boeken zijn aan meer dan dertig landen verkocht.

Jennifer Weiner (12 titels)


In haar schoenen

eBook  •  Jennifer Weiner   

Het boek van de film In Her Schoes, met Cameron Diaz en Toni Colette Maggie en Rose zijn zusse...


€ 5,99

Direct downloaden

Goed in bed

eBook  •  Jennifer Weiner   

Voor de lezers van Nicholas Sparks en Marian Keyes Kort nadat Cannie en Bruce besluiten een ti...


€ 5,99

Direct downloaden

Van wie hou je?

eBook  •  Jennifer Weiner   

Een onvergetelijk verhaal over ware liefde, het echte leven en tweede kansen… Rachel Blum en A...


€ 11,99

Direct downloaden

Van wie hou je?

Paperback  •  Jennifer Weiner   

Een onvergetelijk verhaal over ware liefde, het echte leven en tweede kansen… Rachel Blum en A...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 14,00

Overal elders € 17,50

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Who Do You Love

Paperback (ENG)  •  Jennifer Weiner   


€ 12,95

€ 10,99

Je bespaart 15%

1 - 2 Weken

Toen kwam jij

eBook  •  Jennifer Weiner   

Jules Strauss is Princeton-alumnus, heeft kennissen in plaats van vrienden en ouders die ze ni...


€ 11,99

Direct downloaden

Little Earthquakes

Paperback (ENG)  •  Jennifer Weiner   


€ 17,95

€ 14,99

Je bespaart 16%

1 - 2 Weken

Sommige meisjes

Paperback  •  Jennifer Weiner   

Sommige meisjes is het onweerstaanbare, hilarische vervolg op de bestseller Goed in bed. De hu...


Vanaf € 7,90

Alleen tweedehands beschikbaar

Alleen naar bed

Paperback  •  Jennifer Weiner   

Kate Klein, moeder van drie kinderen, verveelt zich dood in de rustige buitenwijk waar ze woon...


Vanaf € 7,90

Alleen tweedehands beschikbaar

In haar schoenen

Tweedehands  •  Jennifer Weiner   


Vanaf € 11,10

Alleen tweedehands beschikbaar

Fly Away Home

Tweedehands (ENG)  •  Jennifer Weiner   


Vanaf € 11,97

Alleen tweedehands beschikbaar

Vriendinnen voor altijd

Tweedehands  •  Jennifer Weiner   


Vanaf € 7,98

Alleen tweedehands beschikbaar