Erica James

Erica James is een bestsellerauteur van formaat en veelgeprezen om haar meeslepende romans. Van haar verschenen eerder De kleine dingen en Schaduwleven. Haar boeken worden vertaald naar meerdere talen. Zij woont met haar zoons in Engeland.

Erica James (40 titels)


De thuiskomst

Paperback  •  Erica James   

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Ma...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 14,39

Overal elders € 17,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Een huis vol vrienden

Paperback  •  Erica James   

`Erica James heeft haar plaats op de bestsellerlijst verdiend. Dankzij haar vlotte stijl en he...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,00

Overal elders € 7,50

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

De bloemenjaren

Paperback  •  Erica James   

Saskia houdt van haar werk als boekrestaurator. Ze besteedt haar dagen aan het voorzichtig res...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 3,99

Overal elders € 4,99

In herdruk, verwacht vanaf 01-04-2017

De thuiskomst

eBook  •  Erica James   

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Ma...


€ 9,99

Direct downloaden

De zomer aan het meer - midprice

Paperback  •  Erica James   

Internationaal bestsellerauteur Erica James heeft met 'De zomer aan het meer' opnieuw een heer...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,39

Overal elders € 7,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Zussen voor altijd

Paperback  •  Erica James  

Harriet Swift heeft haar leventje perfect op orde: ze is 32, heeft een goede baan, een leuke f...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,00

Overal elders € 7,50

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

Een onverwachte wending

Paperback  •  Erica James   

Erica James heeft naast ‘Een onverwachte wending’ reeds veel bestsellers op haar naam staan, z...


€ 17,99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 02-05-2017

De thuiskomst - Zomerlezen 2017

Paperback  •  Erica James   

‘De thuiskomst’ van Erica James, voor de fans van Jojo Moyes, Liane Moriarty en Nora Roberts. ...


€ 7,99

Nog niet verschenen, verwacht vanaf 18-04-2017

Song of the Skylark

Paperback (ENG)  •  Erica James   

Lizzie has an unfortunate knack for attracting bad luck, but this time she's hit the jack...


€ 11,99

€ 9,99

Je bespaart 17%

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

De zomer aan het meer (in twee delen)

Hardcover  •  Erica James   


€ 52,00

3 - 5 Werkdagen

Zussen voor altijd - Zomerlezen 2015

Paperback  •  Erica James   

Bestsellerauteur Erica James schrijft over echte mensen in herkenbare situaties en dat heeft h...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 6,39

Overal elders € 7,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis

De bloemenjaren

Paperback  •  Erica James   

Internationaal bestsellerauteur Erica James heeft met 'De bloemenjaren' opnieuw een ...


eci vaste klant 20% korting voor
vaste klanten

Lees meer
€ 11,99

Overal elders € 14,99

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag in huis