Profiel

Amanda Kyle Williams

Amanda Kyle Williams

Amanda Kyle Williams droeg bij aan talloze verhalenbundels en verdiepte zich op alle mogelijke manieren in misdaad en de verslaggeving daarover. Ze woont in de buurt van Atlanta, Georgia. Een onverwacht genoegen is haar veelbelovende debuut.
Voor de liefhebbers van Karin Slaughter, Jilliane Hoffman en Mo Hayder
  • Naam
  • Amanda Kyle Williams 
  • Genres
  • Thrillers 
  • Uitgeverij